درحال بارگذاري...

وبینار آشنایی با فرایند انتشار کتاب‌های علمی با حضور بیش از ۸۰۰ شرکت کننده برگزار شد.

بروز شده:  1400/03/18 08:00

 به گزارش مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه، سی و یکمین وبینار آموزشی حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، با عنوان آشنایی با فرایند انتشار کتاب‌های علمی در ایران و جهان، سه‌شنبه ۱۸ خردادماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۸ الی ۲۰ با سخنرانی جناب آقای دکتر مرتضی زینعلی، بنیانگذار و مدیر مسئول انتشارات جامعه‌نگر و رئیس هیأت مدیره انجمن ناشران دانشگاهی ایران در سال‌های ۹۷ تا ۹۹، از طریق سامانه وب کنفرانس Adobe Connect مرکز خدمات اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار گردید.   

 در وبینار آشنایی با فرایند انتشار کتاب‌های علمی در ایران و جهان، در مجموع ۹۱۰ نفر شامل ۲۱۸ عضو هیئت علمی، ۲۸۵ دانشجو، ۳۳۶ کارمند و ۷۱ نفر از سایر مشاغل ثبت نام نمودند. 
در زمان برگزاری وبینار ۸۷۲ نفر به سامانه وب کنفرانس مرکز خدمات اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند متصل شدند که برای ۶۲۰ نفر از شرکت کنندگان این وبینار که حضور مستمر داشتند، گواهی صادر شد.   
 
دریافت گواهی حضور در وبینار  
 

همچنین، تعداد ۳۷۹ نفر پس از برگزاری وبینار در نظرسنجی الکترونیکی شرکت کردند که به طور میانگین بیش از ۸۰ درصد از بخش های مختلف وبینار اعلام رضایت داشتند. برای مشاهده نظرات، پیشنهادات و انتقادات شرکت کنندگان وبینار اینجا کلیک کنید. 

بازگشت