درحال بارگذاري...

وبینار آشنایی با نحوه تدوین و انتشار پیام پژوهش های سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می شود

بروز شده:  1400/01/16 07:45

وبینار آموزشی آشنایی با نحوه تدوین و انتشار پیام پژوهش های سلامت با همکاری حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هدف توانمندسازی اعضای هیئت علمی و پژوهشگران، یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ از ساعت ۱۸ الی ۲۰ برگزار خواهد شد.
 مدرس این وبینار، سرکار خانم دکتر پیوند باستانی، دانشیار گروه مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز خواهند بود.
 
به منظور توانمندسازی محققان حوزه سلامت در:
- ارائه نتایج تحقیقات به زبان اجرایی
- آشنایی با مفهوم سیاست گذاری و تصمیم گیری آگاه از شواهد
- تسهیل کننده ها و موانع استفاده از شواهد در تصمیم گیری
- طراحی پژوهش با توجه به نیاز مصرف کننده نهایی
- آشنایی با مفهوم ترجمان و کاربست دانش
- شناسایی مخاطب، تولید و انتقال پیام و مدلهای کاربردی
این دوره آموزشی غیر حضوری با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی بیرجند و شیراز در دو یا سه جلسه طراحی شده است. اولین جلسه از این دوره با عنوان آشنایی با تصمیم گیری و سیاست گذاری مبتنی بر تحقیقات سلامت در تاریخ سوم اسفند ۹۹ برگزار شد و دومین جلسه آن با عنوان آشنایی با نحوه تدوین و انتشار پیام پژوهش های سلامت در سطح ملی با استفاده از سامانه وب کنفرانس Adobe Connect برگزار خواهد شد. لذا از اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی بیرجند و شیراز و کلیه پژوهشگران و علاقمندان از سراسر کشور دعوت می شود در این وبینار ثبت نام و شرکت نمایند. برای افرادی که ثبت نام کرده و در وبینار حضور داشته باشند، گواهی معتبر صادر خواهد شد. 
 
برای ورود به وبینار در سامانه Adobe Connect می توانید از آدرس http://vc.bums.ac.ir/mim استفاده نمایید. برای تسهیل در صدور گواهی ها لطفا به عنوان کاربر میهمان و با شماره ملی به سامانه وارد شوید. فقط برای افرادی گواهی صادر خواهد شد که در وبینار ثبت نام کرده و با کد ملی در وبینار حضور داشته باشند. همچنین حین برگزاری وبینار می توانید سوالات خود را به صورت متنی یا صوتی از طریق شبکه اجتماعی واتساپ یا پیامک به شماره ۰۹۱۵۶۰۴۳۹۵۷ ارسال فرمائید.
 
ضمنا یادآوری می شود با توجه به این که از ابتدای سال ۲۰۲۱ نرم افزار Adobe Connect از Flash Player پشتیبانی نمی کند لازم است کاربران نسبت به بروزرسانی نرم افزار Adobe Connect اقدام نمایند. برای مشاهده راهنمای استفاده از این سامانه و دریافت لینک نرم افزارهای مورد نیاز اینجا کلیک نمایید. 

ورود به وبینار
 
راهنمای استفاده از سامانه وب کنفرانس Adobe connect

 راه های ارتباطی حوزه مدیریت اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در رابطه با وبینارهای آموزشی: 

۱- پست الکترونیک lib.info@bums.ac.ir
۲- تماس با شماره ۰۵۶۳۲۳۸۱۷۵۲ در ساعات اداری
۳- ارسال پیام در گروه های خدمات اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه در پیام رسان واتساپ
۴- ارسال پیام کوتاه به شماره ۰۹۱۵۶۰۴۳۹۵۷
 
 
 

 

بازگشت