درحال بارگذاري...

دومین نشست همایش مجازی نقش کتابخانه های علوم پزشکی در بحران ۱۸ آذر برگزار خواهد شد.

بروز شده:  1399/09/17 08:35

به گزارش مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند دومین نشست همایش مجازی نقش کتابخانه های علوم پزشکی در بحران سه شنبه ۱۸ آذر ۹۹ از ساعت ۱۷ الی ۱۹:۳۰ در بستر سامانه وب کنفرانس ادوب کانکت برگزار خواهد شد. براساس فراخوان همایش، تعداد ۲۷ مجموعه از تجربه ها و ایده ها و آثار هنری از سوی کتابداران و کتابخانه ها به دبیرخانه همایش ارسال شد و پس از ارزیابی کمیته علمی همایش و نظرسنجی عمومی حرفه مندان، تعداد ۱۰ تجربه، ایده و اثر هنری برگزیده شدند که در دومین نشست همایش ارائه خواهند شد. همچنین از سوی مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی سه تجربه یا اثر منتخب براساس شاخص های آن مرکز تقدیر خواهند شد.
برای شرکت کنندگان در نشست اول و دوم همایش که ثبت نام داشته اند گواهی حضور در همایش صادر خواهد شد. (افرادی که قبلا در همایش ثبت نام کرده اند برای نشست دوم نیاز به ثبت نام مجدد ندارند.  

 فراخوان همایش مجازی نقش کتابخانه های پزشکی در بحران
این وبینار با استفاده از امکانات سامانه وب کنفرانس Adobe Connect برگزار خواهد شد. لطفا برای آشنایی با امکانات این نرم افزار اینجا کلیک نمایید.

نحوه ورود به وبینار:
هنگام ورود به صورت میهمان و با نام و نام خانوادگی به زبان انگلیسی به سامانه وارد شوید. لطفا برای تسهیل در صدور گواهی فقط یک بار شماره ملی خود را در جعبه متنی یا بخش مربوطه در سامانه وب کنفرانس درج نمائید. خواهشمند است از ارسال ایمیل و سایر توضیحات برای معرفی خود در باکس متنی خودداری فرمائید. همچنین حین برگزاری وبینار می توانید سوالات خود را به صورت متنی یا صوتی از طریق شبکه اجتماعی واتساپ یا پیامک به شماره ۰۹۱۵۶۰۴۳۹۵۷ ارسال فرمائید.
 صفحه مجازی همایش از ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه سه شنبه ۱۸ آذر در دسترس خواهد بود. 
 
نظرسنجی الکترونیکی دومین نشست همایش 
 

 

بازگشت