درحال بارگذاري...

وبینار آموزشی جستجوی شواهد بالینی در پایگاه پابمد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار می گردد.

بروز شده:  1399/06/11 07:20

به گزارش مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند وبینار آموزشی جستجوی شواهد بالینی در پایگاه پابمد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی کاشان روز چهارشنبه مورخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۰ الی ۱۳:۳۰ برگزار خواهد شد. 
این وبینار با هدف توانمندسازی اعضای هیئت علمی، متخصصان و کارکنان شاغل در بیمارستانها و مراکز درمانی، دانشجویان، کتابداران و کارشناسان پژوهشی دانشگاه های علوم پزشکی بیرجند و کاشان برگزار خواهد شد. همچنین کلیه علاقمندان می توانند در این وبینار رایگان ثبت نام نمایند. برای کلیه افرادی که در این وبینار ثبت نام کرده و بیش از پنجاه درصد زمان وبینار را حضور داشته باشند گواهی حضور در وبینار به صورت الکترونیکی صادر خواهد شد.
سرکار خانم دکتر سمیه نادی راوندی و سرکار خانم دکتر زهرا بتولی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان تدریس این وبینار را برعهده خواهند داشت. طبق اعلام مدیر محترم اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان موارد ذیل در وبینار آموزشی مشترک دانشگاه های علوم پزشکی کاشان و بیرجند ارائه خواهد شد:
مقدمه ای بر طب مبتنی بر شواهد
تنظیم یک سئوال قابل پاسخ دادن
جستجوی شواهد و انواع مطالعات مرتبط
جستجوی شواهد در PubMed
انواع روشهای جستجو در PubMed
معرفی MeSH
تهیه راهبرد جستجوی پیشرفته بر اساس PICO
تهیه راهبرد جستجو با MeSH بر اساس PICO
جستجوی ترکیبی پیشرفته و MeSH بر اساس PICO
فیلتر نتایج و انتخاب بر اساس نوع مطالعه
 
این وبینار با استفاده از امکانات سامانه وب کنفرانس Adobe Connect برگزار خواهد شد. لطفا برای آشنایی با امکانات این نرم افزار اینجا کلیک نمایید. 
 

 

بازگشت