درحال بارگذاري...

مسابقه ملی کتابخوانی «دعبل و زلفا» با مشارکت انتشارات به نشر برگزار می شود.

بروز شده:  1397/08/05 08:10

مسابقه ملی کتابخوانی «دعبل و زلفا» با مشارکت انتشارات به نشر و شبکه جوانان رضوی(شجر) و همچنین سایر مؤسسات و مجموعه‌های آستان قدس رضوی و کشوری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی به‌نشر، مدیرعامل به‌نشر با اعلام این خبر اظهار کرد: رمان «دعبل و زلفا» که نوشته حجت‌الاسلام و المسلمین مظفر سالاری و از تولیدات به‌نشر است، به عنوان منبع این مسابقه کتابخوانی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این که این مسابقه تا ۱۶ آذر ماه ادامه خواهد داشت، درباره شیوه برگزاری این مسابقه خاطرنشان کرد: تمام کتاب‌های مسابقه همراه با کارت ویژه با کد منحصر به فرد در مسابقه و با ۵۰ درصد تخفیف پشت جلد (۱۲۵۰۰تومان) به فروش می‌رسد.

مدیرعامل به‌نشر ادامه داد: شرکت‌کنندگان با خرید کتاب، مطالعه و ارسال کد قرعه‌کشی به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۲۰۹ ابتدا در قرعه‌کشی هفتگی شرکت داده می‌شوند که نتایج قرعه‌کشی هفتگی، هر هفته اعلام و جایزه فرد برنده حداکثر تا یک هفته بعد پرداخت می‌شود.

سعیدی بیان کرد: در پایان مهلت شرکت، سؤالات محتوایی و تستی این مسابقه بر روی سایت www.Behnashr.com منتشر می‌شود و تنها افرادی که دارای کد انحصاری قرعه‌کشی هستند، می‌توانند پاسخ سؤالات را همراه با کد، ارسال کنند و در صورت پاسخگویی درست به سؤالات، در قرعه‌کشی نهایی جایزه ویژه شرکت داده می‌شوند.

وی یک دستگاه خودروی سواری و هشت کمک هزینه سفر به عتبات عالیات را به عنوان جوایز ویژه این مسابقه اعلام و تصریح کرد: همچنین دوشنبه هر هفته پس از دهه کرامت تا شانزدهم آذر ماه قرعه‌کشی‌های هفتگی انجام و يک جايزه چهار ميليون ريالي(کمک هزينه سفر به مشهد)، دو جايزه يک ميليون ريالي(کارت خريد کتاب و سوغات) و سه بسته متبرک فرهنگي به برگزيدگان اهدا مي‌شود.

«دعبل و زلفا» اثر دیگری از مؤلف رمان شیرین و پرفروش «رؤیای نیمه شب» است که مورد تعریف مقام معظم رهبری قرار گرفته و به چاپ شصت و هفتم رسیده است؛ این اثر، روایتی عاشقانه از آشنایي و زندگي پر فراز و نشيب دعبل خزاعي، شاعر اهل بيت(ع) و همسر سازش‌ناپذیرش، زلفاست؛ در این کتاب، مقاطعی از زندگی دعبل در زمان امام موسی کاظم(ع) و امام رضا(ع) به صورت داستانی کنکاش شده است؛ عشق میان او و زلفا بستری جذاب برای ماجراهای فراوان این رمان است که تلاش دارد بر اساس داده‌های تاریخی به بازسازی و بازآفرینی ماجراها و حوادث بپردازد. به‌نشر این کتاب را در قطع رقعی در قالب ۳۳۲ صفحه منتشر کرده است.
جهت خرید کتاب و کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم امینی نسب (کتابخانه مرکزی) داخلی ۱۷۵۸ تماس بگیرید.

بازگشت